У Львові відбулася виставка "Скарб Тибету"

У п'ятницю, 12 березня, у Львівському Музеї Історії Релігії завершила свою роботу виставка буддійського мистецтва "Скарб Тибету". Усі ми надзвичайно раділи тому, що відбувалося з нами й навколо нас протягом місяця її роботи. Виставка отримала високі оцінки, як від музейних співробітніків, так і з боку відвідувачів експозиції. Для того, аби допомогти з(де)монтувати експозицію, до нашого центру завітали друзі з Київа, Харкова, Дніпропетровська, Луганська, Стаханова, Коломиї, Перемишля. Зусиллями команди організаторів, нам в черговий раз вдалося створити маленьке диво. Всі обставини немов ставали на наш бік: виявлені в запасниках музею артефакти буддійського мистецтва по недовгих перемовинах, за люб'язної згоди адіміністрації музею поповнили нашу експозицію, міська рада Львова допомогла розмістити афіші виставки, як соціальну рекламу, на лайтбоксах у центрі міста, ми отримали прихильні відгуки місцевої преси - і цей перелік можна продовжувати.
Прем'єра документального фільму "В пошуках давнього Тибету. Подорож до спадщини Будд", що відбулася 27 лютого у виставковій залі музею стала відвертим сюрпризом для співробітників, охорони та організаторів. 
Ніхто не очікував такої кількості охочих подивитися на життя тибетських йогінів зсередини - глядачам буквально не вистачило місця навіть у доволі просторому залі музею. Фільму передувала коротка лекція мандрівного вчителя Томаша Фрідмана, а після перегляду настала черга питань й відповідей, які згодом продовжилися лекцією Томаша у місцевому центрі Діамантового Шляху Карма Каг'ю.
"Кожного дня щось нове - зустрічі, нові обличчя, цікаві питання, ніколи не відчуваєш рутини. Приємно спостерігати реакції відвідувачів на розповідь про експонати - їх подив, радість, щиру подяку - бо їм дійсно подобається дізнаватися щось нове. Приємно, що спільними зусиллями багатьох друзів з різних міст України нам вдалося зробити такий чудовий подарунок Львову. От самі подивіться, вже все закінчилося, музей закрито, 12 березня, шоста вечора, навіть афіші при вході зняли, а люди йти не хочуть", - говорить Олександр Тарнавський з Дніпропетровська, натхненний гід експозиції. Треба сказати, що сінхронно з цими подіями, у далекій Індії наші друзі розповідали про цей проект Кармапі Тхає Дордже, який разом із Ламою Оле, вже бачив його влітку у нашій чудовій Минківці. Кармапа сказав, що дуже тішиться нашій спільній праці, побажав нам успіхів і попросив продовжувати у такому ж дусі.
Отже, далі буде...