Про центр

Історія львівської Сангхи почалась 2 вересня 1993 року, коли до Львова вперше приїхав Лама Оле. Саме в цей момент сформувалась група, що почала збиратись на спільні медитації у маленькій однокімнатній квартирі, в якій проживала пара художників — Сергій Воронюк та Інга Суміна. Нам дуже пощастило, що після приїзду Лами Оле у Львів, через два тижні відбувався курс Пхови в Алушті, куди поїхала численна група львів’ян. І якщо в когось були сумніви у необхідності медитаційної практики, то після цього курсу вони повністю розчинились. Тоді була утворена міцна медитаційна група з 10-12 осіб. Через деякий час зустрічатись в однокімнатній квартирі стало затісно і гомпа перемістилась у велику кімнату в квартирі сім'ї Зібарових на вулиці Коновальця.
Місцезнаходження буддійського центру змінювалось неоднаразово. Зараз ми орендуємо квартиру на вул. Коновальця 11Б.

У 1994 наша медитаційна група була офіційно зареєстрована як буддійська громада "Карма Че Лінг" під духовним керівництвом Шамара Рінпоче і беспосереднім — Лами Оле Нідала. За 17 років Лама Оле приїжджав до Львова загалом пять разів: у 1993, 1995, 1998, 2003 та 2010 роках. В 2000-х роках сангхою були організовані кілька спільних поїздок на великі курси до Польщі, в тому числі, на перші європейські візити Його Святості 17-го Камапи Трінле Тхає Дордже, котрими скористались багато практикуючих з України та Росії. Кілька членів нашої Сангхи приймали активну участь в будівництві Ступ і буддійских осередків.
Протягом 2010-2011 років разом з нашими друзями з різних міст України ми брали участь в проведенні буддійської виставки “Скарби Тибету”, організовували візит до Львова Лами Оле Нідала, разом з буддистами з Польщі та Росії провели чудовий Польсько-Український вікенд.

З 2010 року постійно функціонує сайт буддійського центру, а також сторінка у Facebook, де можна дізнатись про останні новини та отримати багато корисної інформації про Буддизм Діамантового Шляху лінії Карма Каг’ю.
В наших планах на майбутнє — створити великий центр у Львові для тих, кому підходить буддійській погляд на речі, хто хоче повністю розкрити весь потенціал власного ума.